درباره ما

درباره آذین پوش، شرکتی با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه تولید پوشاک و صادرات به سایر نقاط دنیا ، توانسته رتبه اول در این صنعت را به خود اختصاص دهد. همچنین این شرکت در تلاش است تا همواره بروز ترین و مدرن ترین پوشاک زنانه را با استفاده از بهترین پارچه ها به بازار ارائه دهد.

درباره ما
درباره آذین پوش

تعهد

آذین پوش در 10 سال سابقه درخشان خود توانسته ثابت کند که به تمامی تعهدات خود پایبند بوده است و همواره بهترین و با کیفیت ترین پوشاک را به بازار ارائه داده است.

صداقت

اصلی ترین کلید موفقیت در صنایع مختلف داشتن صداقت است ، آذین پوش با رعایت این اصل توانسته به تعهدات خود عمل کند.

کار گروهی

آذین پوش با به کارگیری تیمی مجرب در تولید پوشاک توانسته یک اتحاد گروهی ایجاد کند تا بهترین را ارائه دهد و تمامی افراد بصورت پیوسته و متحد جهت پیشبرد اهداف در تلاشند.

دانش روز

امروزه تکنولوژی همواره در حال پیشرفت است و به روز بودن تمام صنایع دنیا از اصلی ترین ارکان حفظ جایگاه میباشد. آذین پوش با رعایت این رکن و بکار گیری از دانش روز در خط تولید جایگاه برتری در صنعت پوشاک به خود اختصاص داده است.

اهداف ما

ما در آذین پوش در تلاشیم تا بهترین پوشاک زنانه را تولید و به بازار ارائه دهیم زیرا بانوان ایرانی لایق بهترین ها هستند. آذین پوش در تولید پوشاک زنانه بیشترین تنوع را با بالاترین کیفیت دارد که با هرنوع سلیقه و گروه سنی ای سازگاری دارد.

اهداف ما

97

رضایت مشتری

760

پزوژه انجام شده

6

دستاورد

100%

کیفیت